2021 Dalībnieki

Skatīt vairāk...

Motocikli atkal pilsētā: jaunāko modeļu izstāde un tradicionālā motosezonas atklāšana

www.autoeuro.lv

AutoEuro | Publicēts 2019. gada 23. aprīlī 0 komentāri

Sestdien, 27. aprīlī, plkst. 13.00 notiks tradicionālais motosezonas atklāšanas pasākums, kurā vairāki tūkstoši motobraucēji, moto entuziasti un motosporta līdzjutēji pulcēsies pie t/c "Mols", lai iepazītos ar citiem motobraucējiem un viņu spēkratiem.

Jau no plkst. 10.00 pie t/c “Mols” uz sezonas pirmo tradicionālo braucienu pulcēsies vairāki tūkstoši motobraucēju gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Savukārt visi, kuri vēl nav paspējuši iepazīties ar jaunākajiem šī gada motociklu modeļiem, kasnominēti titulam “Latvijas Gada motocikls”, ir aicināti apskatīt izstādi t/c “Mols” 1. stāvā. Starp tiem “Ducati”, “Triumph”, “Yamaha”, “Can-Am” un publikai mazāk zināmie “Mash”, “RoyalEnfield”.Konkursam “Latvijas Gada motocikls 2019” kopumāpieteikti 24 motocikli un sākot no šī gada konkursa žūrijas priekšsēdētāja amatu ieņem auto eksperts Pauls Timrots.

“Konkurss “Latvijas Gada motocikls” ir ļoti svarīgs Latvijas transporta industrijai. Pirmkārt, tas ceļ valstisko pašapziņu, ka mums ir pašiem šāds konkurss. Otrkārt, motocikls ir vēl patiesi nenovērtēta transporta alternatīva modernajā pilsētas satiksmē. Tam ir ļoti daudz priekšrocību, līdzīgi kā velosipēdam, bet mēs par maz tiekam aicināti tās lietot. Treškārt, konkurss ļoti palīdz jebkuram Latvijas iedzīvotājam daudz precīzāk izvēlēties sev un nākotnei atbilstošāku transporta līdzekli. Motociklam ir nākotne! Tas patērē daudz mazāk degvielas nekā auto, aizņem gandrīz tik pat maz vietas kā velosipēds un spēj aizbraukt daudz ātrāk un tālāk!”,stāsta konkursa žūrijas priekšsēdētājs un auto eksperts Pauls Timrots.

Konkursa “Latvijas Gada motocikls 2019” pretendenti šogad ir “HusqvarnaSvartpilen 701”, “KTM 790 Adventure”, “KTM 690 SMC”, “BMW F 850 GS Adventure”, “YamahaNiken 2019”, “DucatiDiavel 1260S”, “MashFalcone Red 125”, “CanAmRykerRally 900”, “TriumphSpeedTwin 1200”, “TriumphScrambler 1200 XE”, “HarleyDavidson FXDR 114”, “RoyalEnfieldInterceptor 650”, “RoyalEnfield Continental GT 650”, “JAWA 660 Vintage”, “Honda Monkey 125”, “Honda Forza 300 ABS”, “Honda CRF 450L”, “Honda CB650R”, “BMW C400 X”, “SWM ACE OF SPADES 125”, “SWM RS300R” un “SWM SUPERDUAL T”.

“Līdz ar pavasari Latvijā tradicionāli tiek atklāta motociklu sezona, kurai par godu t/c "Mols" aprīlī ir apskatāma “Latvijas Gada motocikls” spēkratu izstāde un notiek visugaidīts notikums – motosezonas atklāšana. Mums ir patiess prieks par t/c “Mols” ilggadējo sadarbību ar Latvijas Motoklubu asociāciju, ar kuru kopā, līdztekus jau iecienītajiem Moto sezonas atklāšanas un Latvijas Gada Motocikls balvas piešķiršanas pasākumiem, tiek organizēti arvien jauni un interesanti notikumi, dalība kuros ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotajam. Arī šogad aicinu ikvienu interesentu pulcēties pie tirdzniecības centra jau no plkst. 10.00, lai izstādesietvaros varētu paspēt apskatīt jaunākos motociklu modeļus, kā arī piedzīvot iespaidīgu motociklu parādes norisi,” stāsta tirdzniecības centra “Mols” vadītāja Una Tukiša.

Sestdien, 27. aprīlī, plkst. 13.00. motokolonna startēs no t/c “Mols” Krasta ielā 46 un dosies tālāk pa Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna ielu, Mūkusalas ielu, Kuģu ielu, Trejādības ielu, Raņķa dambi, Balasta dambi, Vanšu tiltu, Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu, Hanzas ielu, Eksporta ielu uz 11. novembra krastmalu. Pēc tam no plkst. 13.45, 11. novembra krastmalā notiks MarkoMendoza (ex "whitesnake" ASV) brīvdabas bezmaksas rokkoncerts.

Pasākums ir paredzēts visiem interesentiem un norisinās bez maksas. T/c “Mols” apmeklētājiem automašīnu novietošanai būs atvērta daudzstāvu stāvvietas 1., 2. un 3.stāvs. Āra stāvvieta būs slēgta automašīnu novietošanai līdz plkst. 14.00.

23.04.2019

Ziņas