2021 Dalībnieki

Skatīt vairāk...

FOTO: “AutoMedia Latvia” reportāža: Motocikli izstādē “Outdoor 2019″

"AUTOMEDIA LATVIA"; FOTO: AINĀRS ZARIŅŠ – 29/03/2019

Ņemot vērā, ka “AutoMedia Latvia” šogad startē jaunā ampluā, proti, būs pārstāvēta konkursa “Latvijas gada motocikls 2019″ žūrijā, mūsu interese par izstādi “Outdoor 2019″ bija jūtami konkrētāka nekā par līdzīgām izstādēm iepriekšējos gados.

Izstādē bija pārstāvēti arī zīmoli, kas savus spēkratus jau pieteikuši konkursam “Latvijas gada motocikls 2019″. Starp tiem “Ducati”, “Triumph”, “Yamaha”, “Can-Am”, atveduši, šķiet, pilnu modeļu floti. Arī plašai publikai mazāk zināmie “Mash”, “Royal Enfield”, nav skopojušies.“Kawasaki”konkursā nepiedalās, bet jaunais “Versys 1000″ modeļu ekspozīcijas centrā ir diezgan spilgts izstādes akcents. “BMW” ar leģendāro “FGS” redzams “Latvijas gada motocikls”stendā. Plaši pārstāvēti arī “KTM” un “Harley-Davidson”par kuru dalību konkursā vēl skaidrības īsti nav.

Uzmanību der pievērst arī itāliešu zīmola “SWM” motocikliem.

“Outdoor 2019″, protams, nav tikai kotocikli, bet viss aktīvai gada siltajai sezonai – velosipēdi, kuteri, jahtas, laivas, copes un mednieku lietas. Vienu gan īsti nesaprotu. Proti, kamdēļ izstādei, kas agrāk bija pazīstama kā “Aktīvā atpūta u sports” tagad angliskais nosaukums “Outdoor”?

Piedāvājam ieskatu fotogalerijā un atgādinām, ka izstādi iespējams apskatīt visu nedēļas nogali 30. un 31.martā.

29.03.2019

Ziņas